UUE1E331MNS1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUE1E331MNS1ZD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUE1E331MNS1ZD.pdf2.UUE1E331MNS1ZD.pdf3.UUE1E331MNS1ZD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
280 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUE1E331MNS1ZD
Tau Wae UUE1E331MNS1ZD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UUE Ripple Current @ Low Frequency 502.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 750mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - SMD
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono Automotive