UUD1C151MCR1GS
NichiconNichicon
UUD1C151MCR1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUD1C151MCR1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUD1C151MCR1GS.pdf2.UUD1C151MCR1GS.pdf3.UUD1C151MCR1GS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUD1C151MCR1GS
Tau Wae UUD1C151MCR1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UUD Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 280mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hapa 340 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.303" (7.70mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 150µF