UUD1A101MCL1GS
NichiconNichicon
UUD1A101MCL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUD1A101MCL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUD1A101MCL1GS.pdf2.UUD1A101MCL1GS.pdf3.UUD1A101MCL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUD1A101MCL1GS
Tau Wae UUD1A101MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UUD Ripple Current @ Low Frequency 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 230mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-2248-2
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 440 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF