UUD0J270MCL1GS
NichiconNichicon
UUD0J270MCL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUD0J270MCL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 27UF 20% 6.3V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUD0J270MCL1GS.pdf2.UUD0J270MCL1GS.pdf3.UUD0J270MCL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUD0J270MCL1GS
Tau Wae UUD0J270MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 27UF 20% 6.3V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UUD Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 493-2229-1 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 1.8 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 27µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 27µF Nga tono General Purpose