UUB2D4R7MNL1GS
NichiconNichicon
UUB2D4R7MNL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUB2D4R7MNL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 200V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUB2D4R7MNL1GS.pdf2.UUB2D4R7MNL1GS.pdf3.UUB2D4R7MNL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUB2D4R7MNL1GS
Tau Wae UUB2D4R7MNL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 200V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UUB Ripple Current @ Low Frequency 36mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 493-9963-6 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 125°C Te kaha 4.7µF