UUB1H100MCL1GS
NichiconNichicon
UUB1H100MCL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUB1H100MCL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUB1H100MCL1GS.pdf2.UUB1H100MCL1GS.pdf3.UUB1H100MCL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUB1H100MCL1GS
Tau Wae UUB1H100MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui 10µF Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa UUB
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae - Ko te poari Radial, Can - SMD
Pitch - Hononga 50V Paa / Case 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Ētahi Ingoa 493-6463-2
UUB1H100MCL1GS-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o nga Kaihauturu 24mA Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga UUB1H100MCL1GS Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm)
Whakaahua nui 10µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 125°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD Nga tono 1000 Hrs @ 125°C