UTT1E221MPD
NichiconNichicon
UTT1E221MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UTT1E221MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UTT1E221MPD.pdf2.UTT1E221MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTT1E221MPD
Tau Wae UTT1E221MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 297345 pcs Pepa Raraunga 1.UTT1E221MPD.pdf2.UTT1E221MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UTT Ripple Current @ Low Frequency 178.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 298mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-3277
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 400 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.453" (11.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UTT1E101MPD1TD
UTT1E101MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 311989 pcs
Tikiake: UTT1E101MPD1TD.pdf
RFQ
UTT1E331MPD
UTT1E331MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 245987 pcs
Tikiake: UTT1E331MPD.pdf
RFQ
UTT1E221MPD1TA
UTT1E221MPD1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL