UTS1H101MPD
NichiconNichicon
UTS1H101MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UTS1H101MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: UTS1H101MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTS1H101MPD
Tau Wae UTS1H101MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4779 pcs Pepa Raraunga UTS1H101MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UTS Ripple Current @ Low Frequency 112.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 188mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-3289
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UTS1H101MPD1TA
UTS1H101MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 191717 pcs
Tikiake: UTS1H101MPD1TA.pdf
RFQ
UTS1H220MDD1TD
UTS1H220MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 278429 pcs
Tikiake: UTS1H220MDD1TD.pdf
RFQ
UTS1H0R1MDD1TP
UTS1H0R1MDD1TP
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Tikiake: UTS1H0R1MDD1TP.pdf
UTS1H101MPD1TD
UTS1H101MPD1TD