UTM1H4R7MPD
Hua Hua
Tau Wae: UTM1H4R7MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: UTM1H4R7MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTM1H4R7MPD
Tau Wae UTM1H4R7MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4918 pcs Pepa Raraunga UTM1H4R7MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UTM Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UTM1H010MED1TA
UTM1H010MED1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 4591 pcs
Tikiake: UTM1H010MED1TA.pdf
RFQ
UTMA080520E2111G
UTMA080520E2111G
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: 8-CH 5% UNI-DIRECTIONAL TAP MONI
I roto i te taonga: 204 pcs
Tikiake: UTMA080520E2111G.pdf
RFQ
UTM1H4R7MPD1TA
UTM1H4R7MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL