UTM1A101MPD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UTM1A101MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: UTM1A101MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTM1A101MPD
Tau Wae UTM1A101MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4933 pcs Pepa Raraunga UTM1A101MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UTM Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UTM1A330MPD1TD
UTM1A330MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 5466 pcs
Tikiake: UTM1A330MPD1TD.pdf
RFQ
UTM1A221MPD
UTM1A221MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 4427 pcs
Tikiake: UTM1A221MPD.pdf
RFQ
UTM1A101MPD1TD
UTM1A101MPD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL