USW1V4R7MDD1TP
NichiconNichicon
USW1V4R7MDD1TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USW1V4R7MDD1TP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.USW1V4R7MDD1TP.pdf2.USW1V4R7MDD1TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USW1V4R7MDD1TP
Tau Wae USW1V4R7MDD1TP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1377942 pcs Pepa Raraunga 1.USW1V4R7MDD1TP.pdf2.USW1V4R7MDD1TP.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa USW Ripple Current @ Low Frequency 24mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 36mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 4.7µF
Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
USW3866
USW3866
Kaihanga: U.S. Sensor
Whakaahuatanga: SENSOR RTD 1KOHM 0.12% RING LUG
I roto i te taonga: 1571 pcs
Tikiake: USW3866.pdf
RFQ
USW1V4R7MDD1TE
USW1V4R7MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 1257937 pcs
Tikiake: USW1V4R7MDD1TE.pdf
RFQ
USW1V4R7MDD
USW1V4R7MDD
Kaihanga: Nichicon