USW1H0R1MDD
NichiconNichicon
USW1H0R1MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USW1H0R1MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.USW1H0R1MDD.pdf2.USW1H0R1MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USW1H0R1MDD
Tau Wae USW1H0R1MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1575403 pcs Pepa Raraunga 1.USW1H0R1MDD.pdf2.USW1H0R1MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa USW Ripple Current @ Low Frequency 1mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16047
USW1H0R1MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 0.1µF
Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
USW1H010MDD
USW1H010MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 1615274 pcs
Tikiake: USW1H010MDD.pdf
RFQ
USW1H220MDD
USW1H220MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 702024 pcs
Tikiake: USW1H220MDD.pdf
RFQ
USW1H0R1MDD1TE
USW1H0R1MDD1TE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL