USW1A220MDD1TP
NichiconNichicon
USW1A220MDD1TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USW1A220MDD1TP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.USW1A220MDD1TP.pdf2.USW1A220MDD1TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USW1A220MDD1TP
Tau Wae USW1A220MDD1TP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1202447 pcs Pepa Raraunga 1.USW1A220MDD1TP.pdf2.USW1A220MDD1TP.pdf
Te manawanui 22µF Te Rahi Whenua Whenua 0.059" (1.50mm)
Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm) Raupapa USW
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ripa Tae - Raatau Rawa Audio
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 10V Paa / Case -
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Kaihauturu 35mA
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Waehanga Kaihanga USW1A220MDD1TP
Life @ Temp. - Hapa -
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) Whakaahua nui 22µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Nga tono 1000 Hrs @ 85°C