USV1E470MFD1TD
NichiconNichicon
USV1E470MFD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USV1E470MFD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.USV1E470MFD1TD.pdf2.USV1E470MFD1TD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USV1E470MFD1TD
Tau Wae USV1E470MFD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 389481 pcs Pepa Raraunga 1.USV1E470MFD1TD.pdf2.USV1E470MFD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa USV Ripple Current @ Low Frequency 78mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 117mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 47µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
USV1E330MFD1TE
USV1E330MFD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 441707 pcs
Tikiake: USV1E330MFD1TE.pdf
RFQ
USV1E220MFD1TP
USV1E220MFD1TP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 409297 pcs
Tikiake: USV1E220MFD1TP.pdf
RFQ
USV1E470MFD
USV1E470MFD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL