USR0G471MDD1TA
NichiconNichicon
USR0G471MDD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USR0G471MDD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 4V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.USR0G471MDD1TA.pdf2.USR0G471MDD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USR0G471MDD1TA
Tau Wae USR0G471MDD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 4V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 514963 pcs Pepa Raraunga 1.USR0G471MDD1TA.pdf2.USR0G471MDD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa USR Ripple Current @ Low Frequency 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 360mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 470µF