USP1E330MDD1TD
NichiconNichicon
USP1E330MDD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USP1E330MDD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.USP1E330MDD1TD.pdf2.USP1E330MDD1TD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USP1E330MDD1TD
Tau Wae USP1E330MDD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 477169 pcs Pepa Raraunga 1.USP1E330MDD1TD.pdf2.USP1E330MDD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa USP Ripple Current @ Low Frequency 73mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 109.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 33µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
USP1E470MDD
USP1E470MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 492834 pcs
Tikiake: USP1E470MDD.pdf
RFQ
USP1E470MDD1TA
USP1E470MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 439898 pcs
Tikiake: USP1E470MDD1TA.pdf
RFQ
USP1E330MDD
USP1E330MDD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL