USF1E680MDD1TA
NichiconNichicon
USF1E680MDD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USF1E680MDD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.USF1E680MDD1TA.pdf2.USF1E680MDD1TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USF1E680MDD1TA
Tau Wae USF1E680MDD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 398437 pcs Pepa Raraunga 1.USF1E680MDD1TA.pdf2.USF1E680MDD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa USF Ripple Current @ Low Frequency 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 200mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 500 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 68µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
USF1E470MDD1TE
USF1E470MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 25V THRU HOLE
I roto i te taonga: 354851 pcs
Tikiake: USF1E470MDD1TE.pdf
RFQ
USF1V100MDD
USF1V100MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 636100 pcs
Tikiake: USF1V100MDD.pdf
RFQ
USF1E680MDD
USF1E680MDD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL