USA1E330MDA
NichiconNichicon
USA1E330MDA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USA1E330MDA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 25V T/H
Ngā Rauemi: 1.USA1E330MDA.pdf2.USA1E330MDA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USA1E330MDA
Tau Wae USA1E330MDA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 25V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4180 pcs Pepa Raraunga 1.USA1E330MDA.pdf2.USA1E330MDA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa USA Ripple Current @ Low Frequency 63mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 94.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa Q2217430F
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 33µF