USA1C101MDD
NichiconNichicon
USA1C101MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USA1C101MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: 1.USA1C101MDD.pdf2.USA1C101MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USA1C101MDD
Tau Wae USA1C101MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 879807 pcs Pepa Raraunga 1.USA1C101MDD.pdf2.USA1C101MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa USA Ripple Current @ Low Frequency 107mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 160.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17261
USA1C101MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
USA1C100MDD1TE
USA1C100MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 2386594 pcs
Tikiake: USA1C100MDD1TE.pdf
RFQ
USA1C220MDD1TE
USA1C220MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 1923077 pcs
Tikiake: USA1C220MDD1TE.pdf
RFQ
USA1C101MDD1TD
USA1C101MDD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Tikiake: USA1C101MDD1TD.pdf
USA1C100MDD1TP
USA1C100MDD1TP
Tikiake: USA1C100MDD1TP.pdf
USA1C101MDD1TE
USA1C101MDD1TE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 16V THRU HOLE