URZ2E330MHD6
NichiconNichicon
URZ2E330MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URZ2E330MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URZ2E330MHD6.pdf2.URZ2E330MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URZ2E330MHD6
Tau Wae URZ2E330MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80941 pcs Pepa Raraunga 1.URZ2E330MHD6.pdf2.URZ2E330MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa URZ Ripple Current @ Low Frequency 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 400mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 33µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
URZ2E330MHD6TN
URZ2E330MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
I roto i te taonga: 168210 pcs
Tikiake: URZ2E330MHD6TN.pdf
RFQ
URZ2E101MHD1TN
URZ2E101MHD1TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
I roto i te taonga: 45204 pcs
Tikiake: URZ2E101MHD1TN.pdf
RFQ
URZ2E330MHD
URZ2E330MHD