URZ2A2R2MDD1TD
NichiconNichicon
URZ2A2R2MDD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URZ2A2R2MDD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URZ2A2R2MDD1TD.pdf2.URZ2A2R2MDD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URZ2A2R2MDD1TD
Tau Wae URZ2A2R2MDD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1128475 pcs Pepa Raraunga 1.URZ2A2R2MDD1TD.pdf2.URZ2A2R2MDD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa URZ Ripple Current @ Low Frequency 17mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 34mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11542-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2.2µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
URZ2A220MPD1TD
URZ2A220MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 891682 pcs
Tikiake: URZ2A220MPD1TD.pdf
RFQ
URZ2A3R3MDD1TA
URZ2A3R3MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 717335 pcs
Tikiake: URZ2A3R3MDD1TA.pdf
RFQ
URZ2A2R2MDD
URZ2A2R2MDD