URZ1V330MDD
NichiconNichicon
URZ1V330MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URZ1V330MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URZ1V330MDD.pdf2.URZ1V330MDD.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URZ1V330MDD
Tau Wae URZ1V330MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 678916 pcs Pepa Raraunga 1.URZ1V330MDD.pdf2.URZ1V330MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa URZ Ripple Current @ Low Frequency 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 150mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17241
URZ1V330MDD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
URZ1V222MHD
URZ1V222MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 97568 pcs
Tikiake: URZ1V222MHD.pdf
RFQ
URZ1V330MDD1TA
URZ1V330MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL