URZ1J330MPD1TD
NichiconNichicon
URZ1J330MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URZ1J330MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URZ1J330MPD1TD.pdf2.URZ1J330MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URZ1J330MPD1TD
Tau Wae URZ1J330MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 874169 pcs Pepa Raraunga 1.URZ1J330MPD1TD.pdf2.URZ1J330MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa URZ Ripple Current @ Low Frequency 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 200mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11668-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
URZ1J331MHD1TO
URZ1J331MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 101781 pcs
Tikiake: URZ1J331MHD1TO.pdf
RFQ
URZ1J221MHD1TO
URZ1J221MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 124591 pcs
Tikiake: URZ1J221MHD1TO.pdf
RFQ
URZ1J330MPD
URZ1J330MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL