URZ1HR33MDD
NichiconNichicon
URZ1HR33MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URZ1HR33MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URZ1HR33MDD.pdf2.URZ1HR33MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URZ1HR33MDD
Tau Wae URZ1HR33MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 860947 pcs Pepa Raraunga 1.URZ1HR33MDD.pdf2.URZ1HR33MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa URZ Ripple Current @ Low Frequency 3.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 0.33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
URZ1HR33MDD1TD
URZ1HR33MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 1265341 pcs
Tikiake: URZ1HR33MDD1TD.pdf
RFQ
URZ1HR33MDD1TA
URZ1HR33MDD1TA
Kaihanga: Nichicon