URZ1H470MDD
NichiconNichicon
URZ1H470MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URZ1H470MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URZ1H470MDD.pdf2.URZ1H470MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URZ1H470MDD
Tau Wae URZ1H470MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 502359 pcs Pepa Raraunga 1.URZ1H470MDD.pdf2.URZ1H470MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa URZ Ripple Current @ Low Frequency 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 200mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15945
URZ1H470MDD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
URZ1H471MHD1TN
URZ1H471MHD1TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 111150 pcs
Tikiake: URZ1H471MHD1TN.pdf
RFQ
URZ1H470MDD1TD
URZ1H470MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 397923 pcs
Tikiake: URZ1H470MDD1TD.pdf
RFQ
URZ1H3R3MDD1TD
URZ1H3R3MDD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Tikiake: URZ1H3R3MDD1TD.pdf
URZ1H470MDD1TA
URZ1H470MDD1TA