URS2E330MHD6
NichiconNichicon
URS2E330MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URS2E330MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URS2E330MHD6.pdf2.URS2E330MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URS2E330MHD6
Tau Wae URS2E330MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126687 pcs Pepa Raraunga 1.URS2E330MHD6.pdf2.URS2E330MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa URS Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
URS2E220MHD
URS2E220MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
I roto i te taonga: 282323 pcs
Tikiake: URS2E220MHD.pdf
RFQ
URS2E680MHD1TN
URS2E680MHD1TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
I roto i te taonga: 105331 pcs
Tikiake: URS2E680MHD1TN.pdf
RFQ
URS2E330MHD6TN
URS2E330MHD6TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL