URS2D680MRD6
NichiconNichicon
URS2D680MRD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URS2D680MRD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URS2D680MRD6.pdf2.URS2D680MRD6.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URS2D680MRD6
Tau Wae URS2D680MRD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69974 pcs Pepa Raraunga 1.URS2D680MRD6.pdf2.URS2D680MRD6.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa URS Ripple Current @ Low Frequency 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 784mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11289
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 68µF Nga tono General Purpose