URS2D151MHD1TN
NichiconNichicon
URS2D151MHD1TN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URS2D151MHD1TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URS2D151MHD1TN.pdf2.URS2D151MHD1TN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URS2D151MHD1TN
Tau Wae URS2D151MHD1TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65774 pcs Pepa Raraunga 1.URS2D151MHD1TN.pdf2.URS2D151MHD1TN.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa URS Ripple Current @ Low Frequency 710mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.136A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-12365-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 150µF Nga tono General Purpose