URS2A4R7MDD
NichiconNichicon
URS2A4R7MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URS2A4R7MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URS2A4R7MDD.pdf2.URS2A4R7MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URS2A4R7MDD
Tau Wae URS2A4R7MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 701493 pcs Pepa Raraunga 1.URS2A4R7MDD.pdf2.URS2A4R7MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa URS Ripple Current @ Low Frequency 45mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
URS2AR33MDD
URS2AR33MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 672053 pcs
Tikiake: URS2AR33MDD.pdf
RFQ
URS2A4R7MDD1TA
URS2A4R7MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 726798 pcs
Tikiake: URS2A4R7MDD1TA.pdf
RFQ
URS2A3R3MDD1TD
URS2A3R3MDD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
Tikiake: URS2A3R3MDD1TD.pdf
URS2A4R7MDD1TD
URS2A4R7MDD1TD