URS1V470MDD
NichiconNichicon
URS1V470MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URS1V470MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URS1V470MDD.pdf2.URS1V470MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URS1V470MDD
Tau Wae URS1V470MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 704994 pcs Pepa Raraunga 1.URS1V470MDD.pdf2.URS1V470MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa URS Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 260mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 47µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
URS1V330MDD
URS1V330MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 768253 pcs
Tikiake: URS1V330MDD.pdf
RFQ
URS1V470MDD1TA
URS1V470MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 704372 pcs
Tikiake: URS1V470MDD1TA.pdf
RFQ
URS1V332MRD
URS1V332MRD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
Tikiake: URS1V332MRD.pdf
URS1V331MPD
URS1V331MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Tikiake: URS1V331MPD.pdf
URS1V470MDD1TD
URS1V470MDD1TD