URS1H3R3MDD
NichiconNichicon
URS1H3R3MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URS1H3R3MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URS1H3R3MDD.pdf2.URS1H3R3MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URS1H3R3MDD
Tau Wae URS1H3R3MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 803986 pcs Pepa Raraunga 1.URS1H3R3MDD.pdf2.URS1H3R3MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa URS Ripple Current @ Low Frequency 35mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 3.3µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
URS1H330MDD
URS1H330MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 670255 pcs
Tikiake: URS1H330MDD.pdf
RFQ
URS1H3R3MDD1TD
URS1H3R3MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 776067 pcs
Tikiake: URS1H3R3MDD1TD.pdf
RFQ
URS1H330MDD1TD
URS1H330MDD1TD
Tikiake: URS1H330MDD1TD.pdf
URS1H3R3MDD1TA
URS1H3R3MDD1TA