URS1C100MDD
NichiconNichicon
URS1C100MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URS1C100MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URS1C100MDD.pdf2.URS1C100MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URS1C100MDD
Tau Wae URS1C100MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 889714 pcs Pepa Raraunga 1.URS1C100MDD.pdf2.URS1C100MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa URS Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-17198
URS1C100MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 10µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
URS1A472MHD1TN
URS1A472MHD1TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 210742 pcs
Tikiake: URS1A472MHD1TN.pdf
RFQ
URS1C100MDD1TD
URS1C100MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 1344317 pcs
Tikiake: URS1C100MDD1TD.pdf
RFQ
URS1A472MHD
URS1A472MHD
Tikiake: URS1A472MHD.pdf
URS1A471MPD1TA
URS1A471MPD1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: URS1A471MPD1TA.pdf
URS1C100MDD1TA
URS1C100MDD1TA