URS0J470MDD
NichiconNichicon
URS0J470MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URS0J470MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URS0J470MDD.pdf2.URS0J470MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URS0J470MDD
Tau Wae URS0J470MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 784139 pcs Pepa Raraunga 1.URS0J470MDD.pdf2.URS0J470MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa URS Ripple Current @ Low Frequency 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 150mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 47µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
URS0J470MDD1TA
URS0J470MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 799588 pcs
Tikiake: URS0J470MDD1TA.pdf
RFQ
URS0J471MPD1TA
URS0J471MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 677997 pcs
Tikiake: URS0J471MPD1TA.pdf
RFQ
URS0J470MDD1TD
URS0J470MDD1TD