URS0J222MHD
NichiconNichicon
URS0J222MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: URS0J222MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.URS0J222MHD.pdf2.URS0J222MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o URS0J222MHD
Tau Wae URS0J222MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 177899 pcs Pepa Raraunga 1.URS0J222MHD.pdf2.URS0J222MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa URS Ripple Current @ Low Frequency 890mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.0235A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 2200µF