UPZ2W820MNY9
NichiconNichicon
UPZ2W820MNY9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPZ2W820MNY9
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPZ2W820MNY9.pdf2.UPZ2W820MNY9.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPZ2W820MNY9
Tau Wae UPZ2W820MNY9 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60224 pcs Pepa Raraunga 1.UPZ2W820MNY9.pdf2.UPZ2W820MNY9.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPZ Ripple Current @ Low Frequency 730mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.095A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4423
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 82µF Nga tono General Purpose