UPX1V470MPD1TD
NichiconNichicon
UPX1V470MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPX1V470MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPX1V470MPD1TD.pdf2.UPX1V470MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPX1V470MPD1TD
Tau Wae UPX1V470MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 156947 pcs Pepa Raraunga 1.UPX1V470MPD1TD.pdf2.UPX1V470MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPX Ripple Current @ Low Frequency 315mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-11928-1 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPX1V4R7MPD1TD
UPX1V4R7MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 468941 pcs
Tikiake: UPX1V4R7MPD1TD.pdf
RFQ
UPX1V2R2MPD1TD
UPX1V2R2MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 203859 pcs
Tikiake: UPX1V2R2MPD1TD.pdf
RFQ
UPX1V470MPD
UPX1V470MPD