UPX1E471MHD
NichiconNichicon
UPX1E471MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPX1E471MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPX1E471MHD.pdf2.UPX1E471MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPX1E471MHD
Tau Wae UPX1E471MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63696 pcs Pepa Raraunga 1.UPX1E471MHD.pdf2.UPX1E471MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UPX Ripple Current @ Low Frequency 1.008A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.344A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose