UPW2V470MRH6
NichiconNichicon
UPW2V470MRH6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW2V470MRH6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW2V470MRH6.pdf2.UPW2V470MRH6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW2V470MRH6
Tau Wae UPW2V470MRH6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5026 pcs Pepa Raraunga 1.UPW2V470MRH6.pdf2.UPW2V470MRH6.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.787" Dia (20.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 320mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 1.220" (31.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose