UPW2F330MHD1TN
NichiconNichicon
UPW2F330MHD1TN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW2F330MHD1TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 315V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW2F330MHD1TN.pdf2.UPW2F330MHD1TN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW2F330MHD1TN
Tau Wae UPW2F330MHD1TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 315V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138810 pcs Pepa Raraunga 1.UPW2F330MHD1TN.pdf2.UPW2F330MHD1TN.pdf
Putanga - Kua tohua 315V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 155mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 248mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4726-3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Life @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW2F470MHH
UPW2F470MHH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 315V RADIAL
I roto i te taonga: 4005 pcs
Tikiake: UPW2F470MHH.pdf
RFQ
UPW2F3R3MPH
UPW2F3R3MPH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 315V RADIAL
I roto i te taonga: 5001 pcs
Tikiake: UPW2F3R3MPH.pdf
RFQ
UPW2F330MHD
UPW2F330MHD