UPW2E471MRH
NichiconNichicon
UPW2E471MRH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW2E471MRH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW2E471MRH.pdf2.UPW2E471MRH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW2E471MRH
Tau Wae UPW2E471MRH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4120 pcs Pepa Raraunga 1.UPW2E471MRH.pdf2.UPW2E471MRH.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5525A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 1.969" (50.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose