UPW2E101MRH6
NichiconNichicon
UPW2E101MRH6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW2E101MRH6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW2E101MRH6.pdf2.UPW2E101MRH6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW2E101MRH6
Tau Wae UPW2E101MRH6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5495 pcs Pepa Raraunga 1.UPW2E101MRH6.pdf2.UPW2E101MRH6.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.787" Dia (20.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 340mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 1.220" (31.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF