UPW2D221MRH6
NichiconNichicon
UPW2D221MRH6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW2D221MRH6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW2D221MRH6.pdf2.UPW2D221MRH6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW2D221MRH6
Tau Wae UPW2D221MRH6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5902 pcs Pepa Raraunga 1.UPW2D221MRH6.pdf2.UPW2D221MRH6.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.787" Dia (20.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 515mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 824mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 1.378" (35.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose