UPW2A6R8MDH
NichiconNichicon
UPW2A6R8MDH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW2A6R8MDH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6.8UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW2A6R8MDH.pdf2.UPW2A6R8MDH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW2A6R8MDH
Tau Wae UPW2A6R8MDH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4608 pcs Pepa Raraunga 1.UPW2A6R8MDH.pdf2.UPW2A6R8MDH.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 28.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 95mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hapa 3.5 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 6.8µF