UPW2A470MPD1TD
NichiconNichicon
UPW2A470MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW2A470MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW2A470MPD1TD.pdf2.UPW2A470MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW2A470MPD1TD
Tau Wae UPW2A470MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 252158 pcs Pepa Raraunga 1.UPW2A470MPD1TD.pdf2.UPW2A470MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 126mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 420mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11752-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 370 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 47µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW2A470MPD6
UPW2A470MPD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 540515 pcs
Tikiake: UPW2A470MPD6.pdf
RFQ
UPW2A470MPD
UPW2A470MPD
Kaihanga: Nichicon