UPW2A330MPD6
NichiconNichicon
UPW2A330MPD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW2A330MPD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW2A330MPD6.pdf2.UPW2A330MPD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW2A330MPD6
Tau Wae UPW2A330MPD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 529152 pcs Pepa Raraunga 1.UPW2A330MPD6.pdf2.UPW2A330MPD6.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 108mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 360mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1972
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 450 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 33µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW2A330MPD6TA
UPW2A330MPD6TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 393232 pcs
Tikiake: UPW2A330MPD6TA.pdf
RFQ
UPW2A2R2MDD
UPW2A2R2MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 1370582 pcs
Tikiake: UPW2A2R2MDD.pdf
RFQ
UPW2A2R2MDH
UPW2A2R2MDH
Tikiake: UPW2A2R2MDH.pdf
UPW2A330MPD
UPW2A330MPD