UPW2A221MHH6
NichiconNichicon
UPW2A221MHH6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW2A221MHH6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW2A221MHH6.pdf2.UPW2A221MHH6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW2A221MHH6
Tau Wae UPW2A221MHH6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5825 pcs Pepa Raraunga 1.UPW2A221MHH6.pdf2.UPW2A221MHH6.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 552.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hapa 110 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF