UPW2A181MHH
NichiconNichicon
UPW2A181MHH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW2A181MHH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW2A181MHH.pdf2.UPW2A181MHH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW2A181MHH
Tau Wae UPW2A181MHH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4546 pcs Pepa Raraunga 1.UPW2A181MHH.pdf2.UPW2A181MHH.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 513.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 790mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hapa 120 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.240" (31.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 180µF