UPW1V6R8MDD
NichiconNichicon
UPW1V6R8MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1V6R8MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6.8UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1V6R8MDD.pdf2.UPW1V6R8MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1V6R8MDD
Tau Wae UPW1V6R8MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1288820 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1V6R8MDD.pdf2.UPW1V6R8MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 19.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 65mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1848
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 2 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 6.8µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW1V6R8MDD1TE
UPW1V6R8MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6.8UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 1088752 pcs
Tikiake: UPW1V6R8MDD1TE.pdf
RFQ
UPW1V681MPD6
UPW1V681MPD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 215781 pcs
Tikiake: UPW1V681MPD6.pdf
RFQ
UPW1V6R8MDH
UPW1V6R8MDH
Tikiake: UPW1V6R8MDH.pdf
UPW1V6R8MDD1TP
UPW1V6R8MDD1TP