UPW1V270MDD
NichiconNichicon
UPW1V270MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1V270MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1V270MDD.pdf2.UPW1V270MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1V270MDD
Tau Wae UPW1V270MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1184161 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1V270MDD.pdf2.UPW1V270MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 54mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1854
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 600 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 27µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 27µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW1V222MHD6TN
UPW1V222MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 92614 pcs
Tikiake: UPW1V222MHD6TN.pdf
RFQ
UPW1V270MDH
UPW1V270MDH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 4480 pcs
Tikiake: UPW1V270MDH.pdf
RFQ
UPW1V270MDD6TP
UPW1V270MDD6TP
Tikiake: UPW1V270MDD6TP.pdf
UPW1V270MDD6TE
UPW1V270MDD6TE
Tikiake: UPW1V270MDD6TE.pdf
UPW1V270MDD6
UPW1V270MDD6
Tikiake: UPW1V270MDD6.pdf
UPW1V270MDD1TA
UPW1V270MDD1TA
Tikiake: UPW1V270MDD1TA.pdf
UPW1V270MDD1TD
UPW1V270MDD1TD