UPW1H821MHD
NichiconNichicon
UPW1H821MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1H821MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1H821MHD.pdf2.UPW1H821MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1H821MHD
Tau Wae UPW1H821MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 136732 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1H821MHD.pdf2.UPW1H821MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 1.718A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.29A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1915
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 34 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.398" (35.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 820µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW1H821MHD6
UPW1H821MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL